صفحه اصلی / اخبار / اسکن هوشمند هایک ویژن برای وسایل نقلیه روانه بازار شد + ویدیو

اسکن هوشمند هایک ویژن برای وسایل نقلیه روانه بازار شد + ویدیو

قابلیت اسکن هوشمند هایک ویژن زیر خودرو ها

مجله تخصصی امنیتی حفاظتی ایران سکوریتی در راستای ارائه خبرها و راهکار های روز دنیا اقدام به ارائه ویدیو های برند های پیشرو در صنعت امنیت می کند. در این ویدیو سیستم اسکنر هوشمند زیر خودرو هایک ویژن را بررسی کرده این. لطفا با ما همراه باشید.سیستم اسکن پیشرفته زیر وسایل نقلیه هایک ویژن که به تازگی وارد بازار شده است جهت اسکن هوشمند زیر وسایل نقلیه طراحی و روانه بازار شده است. ویدیوی بالا در مورد این محصول هایک ویژن و روند کارکرد آن می باشد.

فرودگاه های شلوغ، استادیوم های ورزشی، پارک های پر رفت و آمد و مکان های عمومی شلوغ مانند مراکز خرید، ساختمان های دولتی، چراغ قرمز های پر ترافیک و بسیاری دیگر از مکان هایی از این نوع می تواند توسط جنایتکاران حرفه ای جهت پنهان کردن کالای قاچاق در زیر خودرو ها و یا حتی جاساز کردن بمب های زیر خودرویی مورد تهدید واقع گردد. سلاح های قاچاق می تواند در زیر خودرو ها جاساز شود و به عنوان یک تهدید مهم مطرح شود. هایک ویژن برای حل کردن این نیاز حفاظتی مشتریان، چند سناریوی هوشمند ارائه کرده است. این شرکت دو نوع اسکن هوشمند تصویر برداری از زیر خودرو ارائه کرده است، اسکن زیر خودروی ثابت و متحرک می باشد.

مدل متحرک این اسکنر هوشمند در محل هایی که نیاز به بازرسی به صورت موقت وجود دارد استفاده می شود و از اسکنر ثابت بصورت دائمی در موقعیت هایی که نیاز به اسکن هوشمند بصورت دائمی وجود دارد استفاده می شود.

اسکن هوشمند هایک ویژن از اجزای مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از، ماژول سرعت ماشین، LED های نوری، ماژول عکس برداری خطی، اکسن هوشمند زیر خودرو و دوربین پلاک خوان، می باشد. اسکن هوشمند متحرک شامل مانیتور، سرعت گیر، اسکنر هوشمند زیر خودرو و دوربین پلاک خوان می باشد.

سیستم هوشمند اسکن زیر وسیله نقلیه یک اسکنر کامل با قابلیت راه اندازی سریع است، این دستگاه قابلیت اسکن از زیر خوردو هایی را که در حال حرکت با حداکثر سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت هستند را دارد. ماژول تصویر برداری بر اساس سرعت خودرو شروع به تصویر برداری از زیر وسیله نقلیه متحرک می کند، هر چقدر سرعت این وسیله نقلیه از سرعت حداکثر دوربین کمتر باشد، دستگاه اسکنر، تصویر با کیفیت تر و با جزئیات بیشتری را ارائه می دهد. این تصاویر کمترین میزان اعوجاج را دارند و هوش مصنوعی دستگاه در کسری از ثانیه قادر به شناسایی هر تغییر محسوسی در زیر خودرو می باشد.

بررسی اطلاعات نرم افزار اسکن هوشمند  هایک ویژن

اطلاعات اسکن تصاویر خودرو ها پس از تجزیه و تحلیل روی مرکز کنترل سیستم ضبط می شود و کاربر سیستم اسکن هوشمند هایک ویژن قادر است هر زمان که می خواهد با جستجو از طریق شماره پلاک خودرو یا تاریخ و ساعت تردد خودرو اقدام به پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز نماید. 

سیستم اسکن هوشمند هایک ویژن همانگونه که در بالا اشاره شد به عنوان یک دستگاه بازرسی هوشمند با قابلیت اتکا بالا مورد استفاده قرار می گیرد، از این اسکن در حوزه های متعددی استفاده می شود که برخی از این حوزه ها عبارتند از، ساختمان های دولتی و نظامی شامل وزارت خانه ها و ساختمان هایی از این جنس، نیروگاههای مختلف شامل نیروگاه اتمی، برق و ‌‌…، پالایشگاه پتروشیمی، نفت و صنایعی از این نظیر، فرودگاهها و بنادر، مراکز تجاری پر رفت و آمد و بسیاری از صنایعی که دارای سطح امنیتی بالایی هستند.

جهت آشنایی بیشتر با مکانیزم کار و سایر مشخصات این اسکنر هوشمند می توانید ویدیویی بالا را مشاهده کنید.

درباره حمید وجودی

محقق، پژوهشگر و مشاور در زمینه هوشمند سازی و امنیت الکترونیک. متخصص ارائه راهکارهای دوربین مدار بسته, سیستم های نظارت تصویری, حفاظت پیرامونی, سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیاء ( IOT), اعلام حریق, اعلام سرقت, کنترل تردد, و RFID

این مطالب را نیز ببینید!

اکسیس

دوربین مینی دام اکسیس مدل M3046-V، با خروجی مستقیم HDMI+ ویدیو

دوربین مینی دام اکسیس مدل M3046-V در این قسمت از مجله ایران سکوریتی به بررسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *