صفحه اصلی / اخبار / فناوری تشخیص هوشمند چهره اویجیلون به همراه آنالیز تصویر در امنیت مدارس

فناوری تشخیص هوشمند چهره اویجیلون به همراه آنالیز تصویر در امنیت مدارس

 

فناوری تشخیص هوشمند چهره اویجیلون
فناوری تشخیص هوشمند چهره اویجیلون

فناوری تشخیص هوشمند چهره اویجیلون – Avigilon موجب افزایش ایمنی دانش آموزان در مجموعه مدارس فولتون شد

شرکت اویجیلون  Avigilon کانادا، به عنوان ارائه دهنده راهکار های سامانه دوربین مدار بسته امنیتی اعلام کرد که از دوربین های این شرکت، برای پوشش بیش از ۱۰۰ مدرسه شهر فولتون در آتالانتا جورجیا ایالات متحده آمریکا استفاده شده است و این شرکت با مسئولان این شهر جهت ادامه پروژه های بیشتر به توافق رسیده است.

مجموعه مدارس فولتون

مجموعه مدارس فولتون چهارمین مجموعه آموزشی بزرگ در ایالت جورجیا است. این مجموعه همواره در تلاش است تا با فراهم کردن محیطی امن و مطمئن برای بیش از ۹۶۰۰۰ دانش آموز و بیش از ۱۲۰۰۰ کارمند تمام وقت در بخش آموزش زمینه را برای رشد و شکوفایی آنها کنذ. مجموعه مدارس فولتون برای اینکه ایمنی بیشتری را برای پرسنل و دانش آموزان مهیا کند از راه حل نظارت تصویری شرکت اویجیلون- Avigilon استفاده می کند این راه حل شامل استفاده از دوربین های اویجیلون  Avigilon، بهمراه تجزیه و تحلیل ویدیویی خود هوشمند، ضبط ویدیویی تحت شبکه و نرم افزار مدیریت تصویر با تکنولوژی جستجوی چهره انحصاری شرکت اویجیلون- Avigilon می باشد. فولتون همچنین از سیستم کنترل تردد اویجیلون برای مدیریت سطح دسترسی افراد به مکان های مختلف مدارس در چارچوب  همین راهکار امنیتی و به صورت یکپارچه استفاده می کند.

تکنولوژی آنالیز تصویر و جستجوی چهره اویجیلون  Avigilon

فناوری تشخیص هوشمند چهره اویجیلون با استفاده از یک موتور جستجوی پیشرفته هوش مصنوعی اقدام به مرتب کردن تصویر و چهره دانش آموزان و پرسنل بر اساس تاریخ ضبط تصاویر می کند. این تکنولوژی به اپراتورهای فولتون اجازه می دهد تا تنها با کلیک روی یک دکمه، تمام تصاویر و وسایل نقلیه ای که فرد در آن بوده را در کوتاهترین زمان ممکن جستجو کرده و نمایش دهد. این موضوع به صرفه جویی در وقت اپراتور و مدیران مجموعه بسیار کمک می کند و از این بابت مشتریان راضی هستند. قابلیت جستجوی هوشمند تصویر شرکت اویجیلون- Avigilon اطلاعات ضبط شده در مرکز کنترل را تجزیه و تحلیل می کند، مسیر حرکت شخص مورد نظر را نمایش می دهد و حتی کلیه مکان هایی را که در گذشته شخص مورد نظر از آنجا عبور کرده است را در کسری از ثانیه پیدا کرده و نمایش می دهد.

پل هیلدرت به عنوان مسئول عملیات اضطراری ایمنی و امنیت شهر فولتون اعلام کرد: “در مجموعه مدارس شهر فولتون، ایمنی دانش آموزان و کارکنان برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما شرکت اویجیلون  Avigilon را به دلیل قابلیت هوشمند و فناوری جستجوی هوشمند آنالیز پیشرفته چهره برای این مجموعه انتخاب کردیم”

راه اندازی تکنولوژی آنالیز تصویر به آسانی قابل فعالسازی و تنظیم می باشد، و  استفاده از این تکنولوژی برای کاربران بسیار راحت است. همانطور که گفته شده استفاده از این تکنولوژی باعث صرفه جویی در وقت مدیران مجموعه می شود که ارزش مندی سیستم را بیش از پیش اثبات می کند. این مهم در نهایت باعث می شود تا مجموعه مدارس فالتون مکان امن تری برای امید های نسل آینده کشور باشند.

جیمز هندرسون مدیر اجرایی شرکت اویجیلون- Avigilon در این مورد گفت: ما فناوری پانالیز تصویر جستجوی هوشمند چهره اویجیلون- Avigilon که مبتنی بر هوش مصنوعی است را طراحی کردیم تا نظر منفی افراد نسبت به سیستم های نظارت تصویری در مدارس آموزشی را تغییر دهیم. استفاده از راه حل هوشمند اویجیلون- Avigilon در مجموعه مدارس فالتون یک مثال عالی از این موفقیت است که چگونه تکنولوژی هوشمند، نگرش افراد را نسبت به استفاده از سیستم های نظارت تصویری در مکان های آموزشی، عوض می کند و مدارس را به مکان هایی امن تر تبدیل می کند.

فناوری تشخیص هوشمند چهره اویجیلون قادر به شناسایی افراد و ارائه تصاویر ضبط شده آنها در کوتاهترین زمان ممکن برای کاربر در دسترس می باشد. کاربر می تواند تمامی تصاویر که در بر گیرنده چهره فرد خاتی است را تنها با یک کلیک مشاهده کند.

 

 

 

 

درباره حمید وجودی

محقق، پژوهشگر و مشاور در زمینه هوشمند سازی و امنیت الکترونیک. متخصص ارائه راهکارهای دوربین مدار بسته, سیستم های نظارت تصویری, حفاظت پیرامونی, سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیاء ( IOT), اعلام حریق, اعلام سرقت, کنترل تردد, و RFID

این مطالب را نیز ببینید!

اکسیس

دوربین مینی دام اکسیس مدل M3046-V، با خروجی مستقیم HDMI+ ویدیو

دوربین مینی دام اکسیس مدل M3046-V در این قسمت از مجله ایران سکوریتی به بررسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *